Program na hubnutí po porodu

Jídelníček
Pro kojící
Datum zahájení programu
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
2 800 Kč
Program na hubnutí po porodu

Detailní popis produktu

program_pro_maminky

 

Pokud jsi maminka a chceš se vrátit zpět do formy, případně se chceš naučit žít a jíst zdravě, tak je tento kurz pro tebe to pravé ořechové. Myslím si, že všechny z nás, maminky, si uvědomujeme, že my jdeme dětem největším příkladem. A pokud nás naše děti uvidí jíst nezdravé potraviny, tak potom oni sami nám těžko sní brokolici s chutí.

Zároveň je hodně maminek, které kojí a co si budeme povídat – informací ohledně stravování u kojení je mnoho a proto to většinou končí velmi jednoduchým jídelníčkem, který není dostatečně pestrý. A proto je tento program vhodný i pro kojící maminky, tak aby jejich malá láska dostala potřebné kvalitní živiny a maminka také.

Jak je program sestaven:

 • Celý program trvá 2,5 měsíce
 • Začíná se vždy v pondělí a termín začátku si určíš ve výběru při objednávce
 • Prvních 14 dní si plníš jednotlivé výzvy – jsou velmi jednoduché a ty u nich nabereš sebevědomí, že i jídelníček následně zvládneš levou zadní
 • Během toho, co si plníš výzvy, tak ti sestavujeme jídelníček na míru
 • Následně budeš každý týden po dobu dvou měsíců dostávat jídelníček na email

Jak je tvořen jídelníček:

 • Z běžných klasických potravin, které seženeš v potravinách (není potřeba kupovat ve specializovaných obchodech)
 • Vaří se vždy na dva dny – velká úspora času, kterého my matky nemáme na rozdávání
 • Na dva dny máš uvařeno do cca 1h – opět, snažíme se ti uspořit čas
 • Začíná se v pondělí a v neděli si vybereš jídla, která ti nejvíce chutnala
 • Zároveň v neděli máš "Cheat meal" k obědu - pokud budeš mít chuť na nějakou nezdravost, tak můžeš využít právě nedělního obědu k uspokojení chutí

Pro koho je program určen:

 • Pro všechny ženy, které chtějí změnit své stravování – ať už za účelem hubnutí po porodu, a nebo se prostě chtějí jen dostat do svého zdravějšího já
 • Musíš být plnoletá – tedy starší 18 let
 • Musíš mít ukončené šestinedělí – i když se můžeš během šestinedělí cítit super, tak z našeho pohledu je fajn začínat až po něm, jednoduše nám nepřijde etické a zdravé tě brát do programu dříve
 • Pokud máš zdravotní omezení, která tě limitují v jídelníčku, tak nás raději kontaktuj pro konzultaci, zda pro tebe toto bude to pravé. Kontaktovat nás můžeš zde.

 

BONUS

Podpora

Jako bonus budeš mít k dispozici naši podporu. Můžeme společně komunikovat přes messenger, whatsapp, či email – co ti bude bližší. Můžeš s námi řešit náhrady potravin a my ti vždy rádi vymyslíme výměnu. Můžeš konzultovat svůj stav – jak se cítíš, motivaci, apod. Prostě tě tím celým provedeme a to velmi rádi.

Zároveň opravdu dbáme na to, abys neztrácela motivaci a včas ti zatáhneme brzdu, pokud bys měla zaječí úmysl. 

Sdílení výsledků tvého pokroku

Vždy jednou týdně ti pošleme tabulku s tvým výsledkem. Popíšeme tě tam tvůj progres. Doporučíme na co se máš v nadcházejícím týdnu zaměřit. Uvidíš tam i kolik tě ještě zbývá do vysněné váhy. Toto vytváříme my, nemusíš se bát žádné komunikace s robotem nebo automaticky nastaveným odesíláním emailů.

Zdravé přátelství

Pokud se v daném termínu přihlásí více jak 2 maminky, tak vás společně propojíme. Budete tedy komunikovat jenem s námi, ale i s dalšími ženami, které na tom budou stejně. Budete sdílet svoje výhry, i pády. Najdete možná i přátelství, protože zatím máme vyzkoušeno, že se do kurzu hlásí pouze fajn ženy. Navzájem se budete motivovat, sdílet recepty, své pocity a radosti. Toto funguje přes uzavřenou chatovací skupinu přes FB, kterou založíme a budete nás tam mít jako podporu. Maximálně vás vždy bude 10 v jedné skupině.

 logo_instagram_jidelnicek_na_miru Přidej se k nám na instagram Zdravepapani_cz

 kontakt_jidelnicek_na_miru Máš dotaz? Kontaktuj nás zde