Kdo jsme

zdravepapani_chorvatsko

Tak tohle jsme my, kteří tě budou provázet za tvojí životní změnou

PROČ JSME JINÍ A V ČEM TI POMŮŽEME:

U nás to není jen o jídelníčku. My se zaměřujeme na celkovou kvalitu a změnu životního stylu. Zajímá nás, proč ses rozhodl/a pro změnu - jaká je tvoje motivace, a tuto motivaci tě včasně připomínáme, aby se proměnila ve skutečnost. Jídelníčky jsou sestaveny na měsíční bázi, nicméně očekáváme, že jakmile tě toto jednou osloví, tak naše spolupráce bude dlouhodobější. 

Chceme být s našimi klienty v kontaktu, jsme pro tebe téměř neustále online a hlavně - rádi si s tebou i zavoláme a pomůžeme, vysvětlíme a poradíme. Jsme tu pro tebe a jde nám o tvůj výsledek. Známe některé naše konkurenty, něco už jsme si vyzkoušeli i my. A proto můžeme říci, že u nás je to jiné. Nechceme jen zaslat jídelníček. Chceme se s tebou podílet na tvojí proměně a být přitom.

Zajímá tě proč jsme tak dobří v tom, co děláme?

Odpověď je jednoduchá - děláme to, co nás baví. Neustále se posouváme vpřed a učíme se o svém oboru. Než něco spustíme, tak si to nejprve vyzkoušíme a ověříme. Toho platí i u všech jídel. Rozhodně u nás dostaneš kombinace jídel, které se k sobě hodí, které tě zasytí a dodají potřebnou energii. Zároveň tě postupně učíme, jak se stravovat zdravě, jak přemýšlet nad jídlem jednoduše. Předáváme ti své znalosti. A tohle je důvod proč jsme v tom tak dobří!

A s kým se vlastně budete virtuálně potkávat:

libor_chor

Ahoj, jmenuji se Libor je mi 30 let. Jsem obyčejný/ neobyčejný chlap. Moje silná stránka je cílevědomost a dosahovaní cílů, které si určím a za kterými si jdu.

V životě jsem si to ho prošel opravdu hodně. Zažil jsem hodně pádů, ale i hodně růstu na horu. Hledal jsem se celkem dlouho, jak v osobním životě, tak i pracovním. V osobním životě, když jsem byl mladší tak jsem se hodně hledal, byla to samá party a alkohol, promarněné noci s kamarády, přejídání se mekáčem a nic z toho.

Určitě toho nelituji, protože jsem si tím prošel a myslím si, že mě to posunulo hodně vpřed. Vše se zlomilo, když jsem začal chodit do fitka – jiní lidé, jiná atmosféra a namísto v pátek do baru jsem šel do fitka si zacvičit s partou. Poté jsem poznal svoji přítelkyni, kterou bych určité nepotkal a spojila nás láska k fitness a zdravému životnímu stylu.

Dnes už jsem tátou a máme nádherného syna. Mezitím vším, když se vrátím ještě zpět, tak jsem vystudoval střední školu (elektrotechnik), poté jsem pracoval v oboru, ale nenaplňovalo mě to. Vydělával jsem sice hezké peníze, ale nebylo to ono. Moje myšlenka byla, že chci dělat něco, co mě bude bavit a naplňovat. A tak jsem začal dělat teamleadera, kde jsem pracoval s lidmi a tam jsem si uvědomil, že je to, co mě baví - komunikovat a pomáhat lidem.

Nakonec jsme si i s partnerkou řekli „proč to nespojit“ - pomáhat lidem, dosahovat jejich cílů, ať už je to při hubnutí anebo nabíraní svalů a nebo aby se cítili fajn. A takhle vznikla myšlenka vytvořit web zdravepapani. Co je hezčí, než pomáhat lidem na cestě za jejich cílem.

terka_chor

Ahoj, jmenuji se Terka a je mi 33 let. Mojí silnou stránkou je umění vést lidi - ať už jako manažerka/ vedoucí projektů a nebo jako osobní kouč.

Cesta za zdravým životním stylem u mě byla strnitá. U nás doma se vždy vařila klasická česká kuchyně. Maminka vařila výborně, ale někdy v polovině střední školy jsem si uvědomila, že mi něco ve stravě chybí. Že mi chybí více zeleniny, ovoce a trošku lehčí jídla. Tehdy ještě nebyl tolik rozšířený internet a proto jsem si zkoušela vařit a stravovat dle svého nejlepšího vědomí, aniž bych věděla, co jsou to bílkoviny a měla nějaký recept na zdraví jídla. V restauraci to vypadalo tak, že jsem nevěděla co si objednat jiného a když neměli salát, tak jsem si objednala suché brambory s okurkou. Ano, naivní představa. Dnes už to vím.

Dnes už mám za sebou akreditovaný kurz výživového poradce, který beru už jen jakousi třešničku za svým poznáním. Kurz jsem si dělala tři roky zpět a to z toho důvodu, že jsem si chtěla ověřit a zdokonalit se v tom, co mě baví. Na kurzu jsme byli jen dva, kteří jsme tam šli kvůli sobě, a ne primárně za účelem být výživovým poradcem. 

Nicméně dnes už mohu říct, že své zkušenosti mám ověřené, předané na mnoho přátel a mohu je nabízet i komerčně - tedy i pro vás.

Momentálně jsem čerstvou maminkou a v těhotenství jsem se nebránila chutím. Dbala jsem na přísun kvalitních živin, nicméně jsem jedla i léty zapomenutá jídla jako "knedlozelovepřo". Razím totiž takové myšlení, že během těhotenství je důležité být v pohodě a dopřát tělu to, co si žádá. Takto jsem nabrala 35 kilo. Nyní jsem již po porodu a kromě pomoci vám, tak se budu věnovat i sobě a jakmile bude má proměna zpět ukončena, tak se zde o ní podělím.

 

Závěrem ti moc děkujeme za projevenou důvěru a věříme, že společně dosáhneme úspěchu!

Pro svůj jídelníček na míru si klikni tady

Pro tvorbu jídelníčku na míru nás můžete kontaktovat zde

Sledovat nás můžete na Instagramu zde - Zdravepapani_cz